| KaMy a întrebat:

In care film Harry Potter moare directorul scolii?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

6. half blood prince

13 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

@KaMy

Hai să luăm toți exemplu de la tine acum, vai ce cultă ești dragă.
Du-te mă naibii de unde ai venit și lasă-ne. Omul ți-a răspuns la întrebare și ți-a mai dat și un sfat bun ca să nu te trezești la utilizatori suspendați și implicit să nu ne trezim noi cu întrebări gen "bwna TPU dc am fost susp3ndatha crying vha rog nu intheleg dc. ce-am fachut? crying dau fhunda mare daca ma schoateti", și tu, deșteapta lui pește, te apuci să înjuri mai rău ca o țigancă beată. Rușine! Oameni ca TINE n-au ce căuta pe TPU!

Baftă

| DarQueen a răspuns:

Volumul 6: Halfblood Prince

| razvan12345 a răspuns:

Moare in partea a sasea, ucis de Pr. Plesneala.

| KaMy explică:

@PiertotumLocomotor am pus unde am nimerit mai repede, pentru ca aveam nevoie de un raspuns rapid.

| KaMy explică:

@PiertotumLocomotor se vede ca daca vorbesti frumos cu oamenii ei iti sar in cap! Am pus acolo pentru ca intra mai multa lume decat la filme&seriale. Dar se pare ca ai mintea cat un bob daca nu te-ai prinswinking

| KaMy explică:

@PiertotumLocomotor daca tu chiar vrei sa ne certam... Ce mama dracu te mai bagi sa razpunzi la intrebari daca nu ai decat de comentat. Du-te in **** mea de unde ai venit. Mata are baliga in loc de creier la fel si tu!
Nu te-am pus sa raspunzi la intrebarea mea, nu te-am obligat tu ai ales sa raspunzi... dar daca tot o faci fa-o civilizat fara sa jignesti oamenii, ca s-ar putea sa se intoarca roatawinking

| KaMy explică:

Si hai gata ca nu am chef sa ma cert aici la infinit.winking

| KaMy explică:

Tocmai ce spuneam... TPU-ul a ajuns de rahat din cauza unor inculti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In al 6-lea. Printul Semipur(Half-Blood Prince).

Si de ce intrebi la Adolescenti, in loc de Filme&Seriale?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si de ce naiba crezi ca la Filme&Seriale nu obtii un raspuns mai rapid? Invata sa pui intrebari la categorii potrivite, ca poate te trezesti intr-o zi cu ele raportate din cauza unei categorii necorespunzatoare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

KaMy, dovezile sunt coplesitoare, in ceea ce priveste mintea cat un bob pe care o ai tu. Tu nu realizezi ca daca o categorie e mai frecventata decat altele, asta nu inseamna ca e frecventata de aceleasi persoane?
Ai baliga in loc de creier in cutia craniana! N-ai decat sa pui intrebari despre aurore polare, metode de combatere a poluarii, algoritmi de sortare in prelucrarea tablourilor sau despre orice problema de natura medicala...ca sa vezi ce-ti vor raspunde Adolescentii de pe hi5! De ce crezi ca la o intrebare ca asta(despre Harry Potter) cei care frecventeaza Filme&Seriale, n-ar fi putut raspunde? Ar fi putut, dar pe tine nu te duce capul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Măi acromantulă veninoasă, ți-am răspuns la întrebarea ta! Dar te-am atenționat să pui întrebări la categorii corespunzătoare. Și cu ce mă aleg? Cu dovada că tu ești needucată, incultă, analfabetă, prost-crescută și pe deasupra, n-ai deloc trafic prin capul ăla! Tu ai început cu jignirile! Și vezi că una e să jignești, dar alta e să și înjuri, cu un vocabular de mahala. Rezumă-te la postere cu Daniel Radcliffe la bustul gol, hi5, Facebook și alte bălării, că TPU nu e de tine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Kamy ești și incultă și proastă. În primul rând din cauza limbajului și a atitudinii tale față de cineva care a vrut doar să te ajute, ca pe viitor când o să fii raportată din cauza categoriei necorespunzătoare să nu ai pe cine da vina.

Si tu te-ai gândit că aici ai șanse să fii raportată mai repede și că aceia care intră la filme&seriale nu accesează și această categorie?