| kissyou a întrebat:

Hey! TPU in legatura cu balul bobocilor...cam ce as putea face la proba de aptitudini in afara de dans? funda:X

1 răspuns:
| Iamyourgirl a răspuns:

Incearca o sceneta, scumpo.Asta a acaparat intotdeauna atentia juriului. Poate fi ceva in care sa nu vorbesti..ca sa nu-ti fie teama ca te pierzi prin emotiilaughing, in care doar ai un fundal muzical..sau,daca te descurci bine cu partea emotiva ai putea incerca ceva romantic si totodata funny.Succes :*