| TnCristinaa a întrebat:

In seara asta ies undeva cu niste persoane si habar nu am cum sa imi prind parul (este lung)Ce idei aveti?(simple) Dar pentru fata?(putin rimel ceva ...sa arate bine..nu ceva incarcat)

2 răspunsuri:
| Ritsuko a răspuns:

Pai parul ti-l poti impleti spic intr-o parte si pentru fata putin rimel (cum ai zis),putin tus sau deloc (nu vad nimic fascinant la el), fond de ten, as zice fara farduri, ar merge niste blush de fapt, si cam atat.E vara si transpiri urat si machiajul se duce.happy

| byabubu a răspuns:

Poti sa t-l impletesti intr-o parte, sa-l intinzi daca este cret, tapeaza-ti-l, lasa-l intr-o parte desfacut si in alta impleteste ceva. Iar pentru fata iti recomand numai putin rimel si un luciu de buze big grin.