| NyanCat99 a întrebat:

Intrebare asa... de muzicawinking Sunt cam plictisita si as aprecia daca imi recomandati si cativa artisti de muzica pop, dance, ce va place voua. Sunt fata, dar imi place si Skrillex si imi mai plac si Justin Bieber (cateva melodii, poate doar 2). Sa stiti cam ce gen ascult. Deci daca ati putea sa imi spuneti artistii vostrii preferati si cea mai buna melodie a lor, sa le vad performantelewinking. Inca ceva... Aaa da! Va rog eu frumos sa nu imi dati liste lungi si interminabile. Max 6. Va rog. Si dau fundita, normal happy
pup :* Asa....Imi mai plac si melodiile triste, dar nu foarte. Si mai mult dance, asa cu ritm. Mai ascult Avril Lavigne, sunt un mare fan. Cred ca v-ati prins ce fel de muzica asclut. Inca o data, scrieti ce va place voua, care se incadreaza in cerintele mele. Aa si melodii mai vesele, cat de cat.

Răspuns Câştigător
| AjLee a răspuns:

Evanescence-Bring me to life
Fergie-Labels or love
The Wanted- Chasing the sun
Kelly Clarkson Never Again
Jason Mraz- I'm Yours
The Script- Hall of Fame.

4 răspunsuri:
| SecretLady91523 a răspuns:

1. Green Day - Boulevard of broken dreams
2. Hi-Q - Soare
3. Jason Mraz - I won't give up
4. Compact - Fata din vis
5. Pink - Fuckin' perfect
6. The wanted - Glad you came

Sper sa iti placa. Take care:*

| Sakhni_Eduard_1998 a răspuns:

Pai...
Evanescence-Bring me to life
Red-Already over
Flipsyde-Someday
Ma rog nu sunt foarte inspirat acum deci am scos o lista destul de jalnica cu exceptia formatiei Evanescence. Sper ca te-am ajutat.