| Ana2920 a întrebat:

Hey TPU! Iubitul prietenei mele i-a spus la prietena mea să nu îmi spună că o place și că s-au sărutat, dar mie mi-a zis și mă întristează mult că iubitul prietenei mele îi e rușine cu mine și nu are încredere în mine sad am nevoie de un sfat, ce aș putea face?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu cred că ține de ce ai zis tu...cine știe ce motive are. de ce n-o pui pe ea să-l întrebe de ce vrea să țină asta secret față de tine?

| Fabianaa a răspuns:

Poate nu e vorba de rușine aici, poate doar vrea intimitate. Asa e într-o relație, iubitul prietenei tale vrea ca detalile astea sa rămână doar între ei doi. Nu ai de ce sa te întristezi.