| LULUTZAwhitYOU a întrebat:

Hey' TPU! M-am pus la televizor si am adormit.Am avut 2 viuri ciudate.
Primul vis:am visat ca eu cu mama si cu tata eram in camera mea stand in pat si ne uitam la televizor.De o data lumina se stangea si se aprindea singura. Tata s-a dus sa vada ce este.Cand s-a intors nu era el ci un diavol care a luat forma lui.Eu mi-am dat seama ca este un diavol si am fugit pe usa. El m-a urmarit si am ajuns afara, in fata blocului meu unde erau si copii. Dar nimic el se tinea tot dupa mine.Nu ma lasa sa plec.La un moment dat s-a transformat intr-un copil.Am reusit sa il aduc la credinta(stiu ca este imposibil dar asa am visat). Ce poate insemna?
Al 2 lea vis:Am visat ca am 18 ani si ca eram la mine acasa, pe canapea cu un baiat(nu il cunosc)care cica era iubitul meu.Acolo era o patura de care am inceput sa tragem amandoi.Eu i-am dat drumu si am cazut peste el si ne-am sarutat prima para.Asta ce poate insemna?

1 răspuns:
| stefaniacristina77 a răspuns:

Heiilove struck! Primul cred ca inseamna sa ai grija de cei dragi si sa ai grija si de tine.Iar al doilea ca o sa ai un iubit sau ca cineva te indrageste.Multa Bafta!^^