| Choco a întrebat:

mi-am facut si eu recent cont pe farmerama si nu prea ma pricep... ar putea cineva sa imi explice asa lucrurile esentiale cum ar fi cum sa reumplu movila de balegar sau cum le dau mankre la gaini? :*

1 răspuns:
| CaTa2 a răspuns:

Mancarea gainiilor trebuie sa o amesteci folosin moara tongue dai click pe ea si dai cantitatea dorita si amesteca tongue iar movila de balegar laughing o reumpli prin curatarea cotetelor gainiilor tongue multa bafta :Xhappy