| PanaDeIdei a întrebat:

Multumesc pentru cei care vor citi pana la capat... Eu plac mult un baiat.ne cunoastem cam de 5 ani, dar pana acum nu am fost impreuna. imi place de el de 3 ani. Nu stiu cum sa va explic, cate odata cand ne vedem el vine si vorbeste cu mine, ma suna des, vorbim pe mess, iar alta data nu imi raspunde la telefon, nu imi raspunde pe mess, nu ma mai cauta, asta vara iar am inceput sa vorbim iarasi mult mult, ne-am si sarutat anul trecut, iar acum o saptamana iar am inceput sa stam impreuna, a venit la mine si ma atins "din greseala", m-a luat in brate si a inceput sa ma invarta. Chiar nu stiu ce sa fac si ce se cred, de ce se poarta asa? Uneori imi da impresia ca ma place, alte ori nu. Vreu sa il fac sa ii placa de mine, si sa fie sigur de asta. Dati-mi sfaturi va rog, dar eu nu am sa accept sa ii spun in fata. El e genul de baiat care e mai bataus, dar in sensul bun cateodata, imi ia apararea in fata altora. (Specific ca ne vedem cam de 2 ori pe saptamana la antrenamente).

Multumesc celor care au citit tot si ma pot ajuta.

2 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Situatie asemanatoare e si cu mine si cu un baiat. eu m-am dat batuta laughing. e genul ala de baiat care se schimba ca anotimpurile. azi vorbeste frumos cu tine, maine deloc. un an si jumatate am stat dupa el. eu una am lasat-o balta. daca vrea vorbim daca nu nu. de cautat nu-l mai caut. happy nu vreau sa-mi pierd timpul cu el. eu asta am facut. happy

| PanaDeIdei explică:

laughing) ma bucur ca nu sunt singura. :* mersi de sfat.