| oanna_1779 a întrebat:

nu stiti testele de la inceput de a 5 a se trec?

7 răspunsuri:
| Chris a răspuns:

In mod normal, testele initiale nu se trec in catalog, dar depinde, in mare masura, de profesorul de la clasa.

| buterfly a răspuns:

Pai depinde de profesorwinking
Sunt profesori care trec notele acestea in catalog iar altii nu(doar pentru a verifica cunostintele elevilor pentru a sti de unde sa inceapabig grin)

| AnTiBioTic a răspuns:

Acele teste sunt teste initiale. aceste tipuri de teste le vei da la inceputul fiecarui semestru din cl5-a pana ce termini liceul.
si testele initiale nu se trec in catalog.stai calmawinking

| ramonia a răspuns:

Daca vorbesti de testele initiale nu se trec. stai linistita ca profesorii doresc sa faca o medie a clasei si sa va verifice cunostintele. atat.

| Unbearable a răspuns:

Da, din cate-mi amintesc, se trec. Cel putin, la mine au fost trecute. happy
Bafta la invatat!

| dededydy a răspuns:

Normal nu se trec, profesori nu ar avea voi dar mai sunt si prfesori care le trec ca sa fac note. Funda?

| d3n1sukka a răspuns:

Toate testele initiale se trec in catalog!