| SesshomaruDragneel a întrebat:

Nu știu cum sa o spun dar pur si simplu m-am saturat de viata, nimic nu merge cum aș vrea eu, fata care imi place e acum cu altu', ma cert cu toata lumea, prietenii mă lasa la greu, simt ca nu mai rezist. Cum aș putea să trec peste?

Răspuns Câştigător
| dannys a răspuns:

Pai in primul rand gandeste-te ca toate ce ti se intampla se intampla cu un scop in viata. Fetele nu s-au terminat la ea, poate o sa intalnesti o fata mai buna si frumoasa ca ea si o sa-ti placa mai mult.Trebuie sa rezisti pentru tine, pentru parintii si fratii tai.Esti barbat fi puternic.

1 răspuns:
| PhoebeK a răspuns:

Asculta melodiile preferate, fa lucrurile care-ti plac, limpezeste-ti mintea si da-ti seama ca in viata esti singur, prietenii nu sunt vesnici.