| ThePerfictionIsADream a întrebat:

Parintii vor sa imi ia un telefon nou si vreau sa fie smartphone! Nu ma pot decide! Va rog dati variante si link-uri cu acel telefon dar sa fie undeva pana in 20 de milioane! dau fundoi :*

Răspuns Câştigător
| DedePitikaTa a răspuns:

Pai Samsung S3 este perfect, merita toți banii si merge si la fete si la băieți happy in jur de 14-15 milioane pe net

1 răspuns:
| DedePitikaTa a răspuns:

Părerea mea este sa iti iei un Samsung S3, merita toți banii si totuși nu e cea mai mare avere happy undeva la 14-15 milioane pe net