| MoRtY a întrebat:

Puteti sa imi gasiti si mie o porecla pentru o prietena? Deci este amuzanta, de gasca, simpatica, e scunda, are ochii caprui, e colorata mintal(are prea multe idei)si o cheama madalina. aaa si va rog daca se poate fara mady, madyx, mada...cred ca ati inteles. oki dau funda +VOT.hehe

Răspuns Câştigător
| tremurici a răspuns:

Daca e din cluj si e bruneta(poate mai maroniu asa) inseamna ca e fata de car eimi place mie laughing)
Eu i-as zice spufi/ciufi/bombonicaaadancingmaly big grin
alte idei nu mai am pe moment laughing

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei bine eu o sa iti rasp anonim asa ca nu poti sa imi dai nici dar... cred ca eu i-as zice ciufi, acum nah daca aveai o poza sau dadeai mai multe detalii era perfectwinking oricum be happy

| adytzawer a răspuns:

Tiky tiky laughing