| maytha a întrebat:

sa va povestesc ceva ciudatlaughing de la un timp tot visez, si cidat ca ele chiar se indeplinesc. Ex: am visat ca baiatu ce imi place mie imi trage cu ochiu ce ciudat a doua zi mia tras cu ochiul si ce e si mai ciudat ca era imbracat fix ca in vis. si am mai visat ceva ce sa indeplinit ca prietenul celei mai bune prietene a mea o inseala cu una blonda si din nou ciudat chiar so intamplat... voi ce credeti ca e. coincidenta sau?

Răspuns Câştigător
| petruI a răspuns:

Draga Maytha, in lumea asta exista niste energii:una din ele este bioenergia care poate ajunge in viitor prin doriinta sau vis, se pare ca tu ajungi cu visul. Incearca sa te folosesti de asa ceva ca de multe ori ajuta foarte mult.

1 răspuns:
| Andarock a răspuns:

Exista 2 variante, dar tu va trebui sa o ghicesti pe cea adevarata:

1.Ai puteri paranormale (adica vezi in viitor)

2.E o pura coincidenta. Se mai intampla.

P.S.: Si eu mai visez chestii din astea, dar nu e nimic straniu. E normal.