| peachglow a întrebat:

Stie cineva de unde as putea un longboard pentru freerun ma intereseaza cel mai mult.Problema e ca as vrea sa dau maxim 800-900 lei pe el, daca se poate si mai ieftin.De unde imi pot lua un longboard mai ieftin?thinking

Răspuns Câştigător
| CrazyTeenager a răspuns:

Sunt cateva oferte aici, poate vei gasi ceea ce cauti :D.

http://www.okazii.ro/cautare/longboard.html?fuzzy=0&autoc=write

1 răspuns:
| IacobSorin98 a răspuns:

Sa inteleg ca daca dai numai 900 lei e primul tau longboard? Eu mi-am luat in vara un longboard de la oxelo skateboards din decathlon. am dat parca 450 lei pe el si merge super. rotile sunt de cacao dar trebuia sa fie si ceva nasol la el, corect?