| Katakito a întrebat:

Stie cineva un program sau un site unde pot decupa niste poze? Sa fie orice program in afara de Picture Cropper (pentru ca nu merg puse la avatar mess pozele decupate). Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Pisiquee a răspuns:

Www.pizap.com
Merge să decupezi ceva de pe o poză și să o pui peste alta.
Dar poți să pui fondul alb, si decupezi poza :-? Sau ce culoare vrei tu pentru fond.
Baftă! :)

4 răspunsuri:
| Pufffx a răspuns:

Photoscape
Photoshop

| Iulian03 a răspuns:

Eu folosesc photoscape si photoshop dar poti face si pe pizapbig grin

| XOoOrYMăă a răspuns:

Poti incerca picnik eu cu acela am decupat sau photobrush.:*sper ca ti'am fost de folos

| silviaaaa a răspuns:

Photoscape