| KungFuFighting a întrebat:

Stiti ce pret are un aparat dentar care se poarta doar noaptea? Va rog mult sa-mi raspundeti la intrebare big grin

2 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Doar noaptea nu cred.dar scoate-ti ideea din cap ca daca ai aparat dentar, te faci de ras.nu,asta este o prostie. aparatul dentar este o necesitate si il porti pentru un anumit timp cat spune dr ca e necesar nu-l porti toata viata

| KaRa23S a răspuns:

Eu am avut aparat fix si costa 8 milioane sus si 6 jos si am mai avut si mobil cu mult inainte pe care am dat 4 milioane.