| Pawesome a întrebat:

Stiti vreo comedie buna? Cine imi da si descriere la film primeste fundita si restul vot.

Răspuns Câştigător
| RollShot a răspuns:

Ali G In Da House

How High

South Central LA

Soul Plane

Not Another Teen Movie >>> comedii vulgare... cele mai cool

altele: Swetest Thing

White Chiks

Without a paddle
evilone
The Dillema,Take Me Home Tonight,Just Go With It,Paul,Your Highness,Bridesmaids,The Hangover,Bad Teacher,Zookeeper, Friends with Benefits,
Sefi de cosmar, Fara obligatii. funda ca nu am nici una!

3 răspunsuri:
| βeβeℓușa a răspuns:

Fifi are 13 fundee nu ii da ca minte! Toate sunt tari dar cele mai tari incep pe protv de la ora 22 pana pe la 00:00 sper sa le adori ca mine sunt ff amuzante!

| AngelTears a răspuns:

How High
Silas si Jamal il pierd pe cel mai bun prieten al lor, Ivory, in cadrul unei incaierari din cauza drogurilor. Dupa moartea acestuia, ei ii folosesc cenusa pentru a creste o planta prin care tin legatura cu spiritul lui Ivory. Cu ajutorul acestui drog puternic, ei vor ajunge la Harvard. Desi viata lor in facultate nu difera prea mult de cea de pe vremea cand erau acasa, ei reusesc sa se distreze si sa le schimbe vietile stundentilor din liga. Intr-un final resursele plantei se risipesc, lasandu-i pe cei doi sa se descurce singuri intr-o facultate de prestigiu.

| AndreIT97 a răspuns:

Vrei un film bun de comedie? Itit dau doua serii: Jackass, un serial de la MTV, insa astia din echipa Jackass au facut si vreo 3-4 filme, Van Wilder, o comedie super, American Pie, cel putin ultimul mi se pare ca American Pie 6, e super! Se numeste American Pie: Biblia Sexului, si Scary Movie, desi sunt numai 4 filme mai apare altul anul asta. Distractie placuta!