| lipsadeocupatie a întrebat:

:*! sunt admina la o pagina pe facebook si nu vreau sa se stie cine sunt... se poate? funda :* :* :*

Răspuns Câştigător
| RoxMuffin a răspuns:

Cititori pagini nu vor afla dacă nu vrei să le spui dar celelalte admine vor şti, altfel cum să te pună admină dacă nu ştie cine eşti?

2 răspunsuri:
| ilcmty a răspuns:

Scrie un nume fals acolo unde sunt scrise adminelewinking si nu pune poze cu tine cum fac unele admine... funda?

| elenusa12 a răspuns:

Nu iti scrie numele adevarat, pune nemele unui cunoscut sau unul care iti trece prin minte si nu pune poze cu tine.