| Cryss_2345 a întrebat:

Sunt clasa a 8a si as vrea sa intru in liceul Gheorghe Sincai din Bucuresti. Cei care sunteti in acest liceu puteti sa imi lasati si mie un id? As vrea informatii daca se poate. Va rog! P. S... dau funda si vot!

Răspuns Câştigător
| Ramonaaaa a răspuns:

Buna!
Si eu sunt clasa a 8 si vreau sa intru in liceul Gheorghe Sincai din Bucuresti. Poate vom fi colege >:do parere de la o fata care acum este clasa a 10-trece a 11
"Sunt numai fitosi pe`acolo.Nu te sfatuiesc sa te duci!"-->o parerea de la o fata care acum este a 9-trece a 10.
Nici eu nu stiu ce sa mai cred.Sa merg, sa nu merg thinking
P.S:Eu sunt Ramona happy! Tu?

1 răspuns:
| Cryss_2345 explică:

Eu.Cristina.dami id-ul tau. daca se poatebatting eyelashes