| Mada_Mays_1994 a întrebat:

sunt curioasa in legatura cu ceva ): am visat acum ceva timp ca eram intr-o casa cu mai multe persoane..si eu aratam cu totul si cu totul foarte diferit, dar acele persoane pe care nu le cunosc ma strigau pe numele meu ..si ma cunosteau straight face parea real...big grin si de ex cand visez sunt constienta ca e un vis si ma pot trezi oricand vreau, iar daca ma trezesc brusc, inchis ochii si visul se reia de unde ramane happy. impresii cevabig grin? funda!

2 răspunsuri:
| mutascu a răspuns:

Ai incercat sa gasesti o explicatie pe http://www.visele.ro?

| C96 a răspuns:

Interesant, acelasi lucru patesc si eu, asta cand visez, vad anumite persoane dar le vad in ceata, ma trezesc brusc, dupa care ma culc din nou si ideea visului continua iar cand se termina toata "povestea" ma scol, asa patesc si eu, o sa tot ai astfel de vise, este interesant si placut in acelasi timp.