| MaxiValau a întrebat:

Tocmai mi-am luat un laptop si am un router de la romtelecom. Cei de unde am cumparat laptop-ul mi-au spus ca pentru a merge laptopul cu conexiunea wi-fi la routerul meu, trebuie sa-mi configurez routerul, dar habar n-am cum. Ma poate ajuta cineva?
Scuzati categoria.

Răspuns Câştigător
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Daca nu, suna la Romtelecom si te indruma ei prin pasii prin care trebuie sa treci.winking bafta

3 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Ma gandesc ca ti-au dat si o carticica despre cum sa-l configurezi. Si eu am una si am facut singur. Uite aici un ghid online.
http://www.edimax.ro/images/Image/FAQ/Router/Cum_configurez_routerul.pdf

| MaxiValau explică:

Singura carticica de la router a fost cu poze, care-mi arata cum sa pun cablurile. multumesc pentru site, dar nu avem acelasi router, si nici meniul prog. routerului si nu-mi dau seama cum sa fac