| anonim_4396 a întrebat:

Trebuie sa facem cadouri de craciun si cand am tras la sorti mi-a cazut o fata(pana acum numai baieti mi-au cazut). As vrea niste idei de cadou care sa se incadreze pana in 20 lei(asta-i suma maxima), in afara de esrfe, carti, jucarii de plus etc, ceva folositor sa-si aminteasca de el toata viata.

1 răspuns:
| Ruxy48 a răspuns:

Ce zici de ceva personalizat cum ar fi un tricou cu numele si poza ei sau o cutiuta mica pentru bijuterii daca cauti unde trebuie te vei incadra in 20 lei.