| Kiddduu a întrebat:

Hey TPU...
Trebuie sa scap de ziua mamei pentru a ma duce la atcineva f important. Dar mama nu trebuie sa afle ca ma duc la aceea persoana. Sa stie ca sunt la altcineva!
AJUTORR!
Fundaa`` + Vot!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, roaga un/o prieten/prietena sa te roage de fata cu mama ta sa te duci la el/ea in ziua respectiva pentru ca ramane singur/a acasa si nu are ce face sau orice alt motiv. Apoi, du-te la persoana fte. importanta la care vroiai sa te duci de fapt.

3 răspunsuri:
| heartslow a răspuns:

Cel mai bine e sa-i spui ca, tii foarte mult la ea,dar ca acum ai cu adevarat nevoie sa pleci,si ca iti pare foarte rau, dar nu poti amana.Sunt sigur ca va intelege. Apropo, mai intai ii dai cadoul, ca sa-i treaca. Succes funda?happy

| Escape a răspuns:

Stie ca deja ai un eveniment planificat? e cam greu de scapat:-s mai ales ca e vorba de mama ta, daca e vorba de prietenul tau cred ca il poti lasa... sau daca totusi nu poti lasa aceea persoana, incearca sa stai putin si la ziua mamei tale.

| moonY a răspuns:

spune-i ca te duci la ginecolog