| LifeIsColour a întrebat:

uleiul de masline este bun pentru par? Daca da,in ce fel?[indesire,crestere,stralucire, previne caderea parului...].Cum se aplica? Parul ramane gras dupa clatire sau se duce dupa samponare?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este pentru parul degradat si pentru stalucire.
http://www.intrefete.ro/......at-7703400
Te dai si tu cu o lingurita mica.

3 răspunsuri:
| LifeIsColour explică:

Hittler,:-)) daca ai chef de facut misto, du-te-n alta parte ok?

| LetMeHelp a răspuns:

Este bun la a obtine un par moale si matasos.Acest ulei te mai poate ajuta la prevenirea căderii părului, mătreţei, vindecarea vîrfurilor despicate.Se aplică o cantitate generoasă de ulei de măsline peste noapte pe părul tău. Şamponul îl vei folosi în ziua următoare.Si nu, nu ramane gras.

| stefii58 a răspuns:

E bun si pentru matreata. Il aplici cu mana thinking Il tii un sfert de ora si dupa samponare nu ramane gras. big grin