| lianaverrt a întrebat:

Hey TPU.
Va rog nu radeti.
Am 14 ani si am un talent, muzica.
Cânt frumos si am inceput cu orele de canto online.parintii mei nu stiu asta, cand ei nu sunt acasa eu cant karaoke.Am o voce frumoasa.NU AM DE GAND SA LE SPUM PARINTILOR.
As vrea sa compun o melodie dar nu am idei?
Va rog dati-mi idei dar sa fie gen Taylor Swift va roog.
Adica dati-mi un titlu, despre ce sa fie.
Dau fundita

2 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Eu cred ca gresesti ca nu le spui parintilor. Poate ca or sa fie mandrii de tine. Nu stiu sa iti dau vreo idee, dar as vrea sa te ascult. Poate te vedem si la "Romanii au talent". happy

| Carla01 a răspuns:

De ce să nu le spui părinţilor? Sunt sigură că te-ar sprijini, dar mă rog cum vrei laughing.Nu mă prea pricep eu la muzică, dar îmi place mult videoclipul lui Taylor Swift - Love Story, şi melodia e drăguţă.Eu ţi-aş sugera o melodie de dragoste, mereu au succes laughing. Baftă!kiss.şi când compui melodia să-mi dai şi mie link-ul s-o ascult laughing