| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce alegeti? Gangnam Style sau Gentleman?
Mie sincer imi plac ambele dar totusi Gangnam Style e mai "nebuna" si are un dans in care te misti mai mult.Si Gentleman imi place dar nu ma pot decide Voi?

8 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Eu tot nu inteleg cum poate cineva sa asculte astfel de melodii si sa mai spuna si ca sunt bune. Una e sa le asculti de doua-trei ori ca sa vezi ce e cu ele si alta e sa le ai in playlist si sa faci comparatii etc. N-am ce sa vorbesc despre melodiile astea. Sunt niste prostii.

| ToxicSmile a răspuns:

Sunt de acord cu triple10. :]
Fiecare are diferite gusturi.Mie imi plac amandoua dar mai mult Gangnam.
Op op op op'gangnam stylee =]`

| Dariusuu a răspuns:

Ambele sunt mizerii.

Deci cum să aleg?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu pot să aleg. E prea greu. Adică, amândouă... sunt oribile.

| OhGodWhy a răspuns:

FIecare cu ce-i place melodiile astea se asculta numai pentru ca sunt foarte catchy adica atractive si amuzante
Conteaza! Care-i mai buna

| Rockerul23 a răspuns:

M-am cam plictisit de Gangnam Style.

| albaKiara a răspuns:

Mie imi place mai mult Gentleman pentru ca de Gangnam Style m-am cam saturat de la cate ori am ascultat-o oricum sunt foarte frumoase amandoua.
Pa Pa.

| foca21 a răspuns:

None! sunt chiar plictisitoare asta ca sa nu mai punem la socoteala ca gentleman seamana un pic cu gangam style si in video mai si danseaza aproape la fel laughing