| maf16 a întrebat:

Voi ce faceti cand va simtit deprimati?

Răspuns Câştigător
| MaeRi a răspuns:

De obicei ma uit la emisiuni amuzante ca sa uit de tot sau ma joc, fac ceva ce sa ma inveseleasca, ignor totu ca pana la urma nu are rost sa intru intr-o stare de depresie.Priveste si lucrurile bune.

5 răspunsuri:
| RedFantasy a răspuns:

Ascult muzica big grin

| Euletitia a răspuns:

Buna! in general, cand sunt deprimata sau plictisita, ascult muzica, intru pe net, vizionez un film, citesc ceva sau ies la om plimbare in parc ori la o sesiune de shopping in mall. Tu?

| Mademoiselle18 a răspuns:

Eu una ascult muzica sau petrec timp cu persoanele care ma fac sa rad happy

| Kibbuz a răspuns:

Muzica si rasul au cel mai bun efect asupra mea happy

| XxRaPxX a răspuns:

Sal! Cand sunt deprimata fac ce imi place si incerc sa uit de lucru ala persoana aia etc. Tot ce imi trece prin cap si stiu ca imi place.De exemplu imi place sa ies cu prieteni asa ca ii sun si ies in parc cu ei. Sper ca te-am ajutat