| TnCristinaa a întrebat:

Vreau sa fac un filmulet din poze de sfarsit (sunt clasa a8a) Ce melodie ar merge si ce as putea sa scriu?

1 răspuns:
| Panda1994 a răspuns:

Melodie : OMI - Cheerleader (Felix Jaehn Remix); Maroon 5 - Sugar
De scris ceva nu putem sa-ti spunem noi, trebuie sa-ti dai tu singur seama de ce ai putea sa scrii acolo in functie de amintiriile ce le ai cu clasa/colegii tai si cu profesoarele. Sper ca te-am ajutat. Scuze dar alte melodii nu mi-au venit in minte asa ca ti-am lasat 2 melodii mai vesele happy