| alinutzy19 a întrebat:

Vreau sa va intreb daca se poat eintampla cceva rau daca incarc pe stardoll cu cardul? Acolo imi cere:
Credit card numer:
Expires:si sunt 2 casute pentru zi si an
CVC/CVV code:
Se poate intampla ceva cum ar fi sa ia mai muti bani decat trebuie sau ceva de acest gen? fundita

1 răspuns:
| XBrunetteX a răspuns:

Nu stiu.Si eu joc stardoll, dar imi incarc cu ajutorul telefonului.Imi reincarc cartela de la telefon cu cativa euro si apoi scriu acolo unde trebuie(pe stardoll) numarul de telefon si imi ia cati euro trebuie.Mi se pare ca asa e mai sigur.
Sper ca te-am ajutat.