| GâZzzaA a întrebat:

Hey, TPU vreau si eu id'uri de ale voastre. Sa ne imprietenim (nu dau add la cocalari). >big grin

12 răspunsuri:
| Th3eo a răspuns:

Buna:d Ti-am trimis id meu prin mesaj privat.:d

| DiavolitzaZambesteLaAparat a răspuns:

Girl_emo57

happy

vb p mess:*:*

| sceptic a răspuns:

Marr.rri blushing

| sceptic a răspuns:

Marr.rria straight face, scuze!

| cipri08 a răspuns:

Zenno_zetbatting eyelashes

| CAMELEON07 a răspuns:

Pitbull_tt
:*

| alissu a răspuns:

Angel_sad_aless XD

| EVOLUTION_5448 a răspuns:

Pai de unde sti ca putem fi prieteni? Sunt destule persoane care nu sunt cocalari dar tot nu pot fi prieteni din cauza diferentelor mari de personalitate.
Deci trebuia sa zici ori ce fel de persoana esti sau ce fel de persoane cauti ca sa stii acolo ca exista o legatura... nu?

| b342 a răspuns:

Tweety_angel_only_free
(:
:*

| Outspoken2 a răspuns:

Uite-l scuze ca nu ti-l am dat pe 9 febroariehappydar mnere si ak deci... ionut.adelin20 Vb pe mess!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mocanualiceelena@rocketmail.com

te astept :*

| smecheru93 a răspuns:

Demytrafikantudegume93...:*