| anonim_4396 a întrebat:

vreau si eu niste statusuri pentru pozele de la facebook... sa fie cat mai multe. dau funda. si nu vreau linkuri.

4 răspunsuri:
| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute

| alexalexandra55 a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute

| SoreSori a răspuns:

Si ca sa evit dezamagirile, am învatat sa nu mai am asteptari de la nimeni.
Cei care nu spun nimic, simt totul.
Nu stiu ce sa spun, ori te-ai schimbat, ori nu te cunosteam eu deloc
#Indiferenta unora îmi face foarte mult rau.
Unde dragoste nu e... nu e nimic:
O noua zi... Un nou inceput.
Hai` du-te si nu privi în urma
Pierduta intr-o cascada de cuvinte fara inteles. Mergi usor prin ploaie ca nu ai de ales
Poti sa suferi, sa disperi sau sa traiesti. Totul are pret, depinde cât platesti.
Degeaba il ai langa tine, daca el nu'si poate lua gandu` de la mine. winking
Sunt Momente in viata cand esti mai impiedicata si mai aiurita ca niciodata!
Tu îmi faci inima sa râda, chiar daca ochii mei plâng
De obicei, oamenii fara care tu nu poti trai, pot sa traiasca fara tine
Un zâmbet fals nu se observa mereu. Privirea, însa, nu poate minti
Daca am sa plec vreodata nu am sa mai vin, pentru mine ai fost tot, eu pentru tine prea putin
Noi: 2 nebuni ce n-am stiut sa ne întelegem. Lumea: un sanatoriu din care nu stim ce sa alegem.
Vrei sa ma ranesti sau vrei sa ma folosesti pentru a-i rani pe altii?
Ai nevoie de dovezi ca sa crezi. Ai nevoie de iubire ca sa stii ce îti doresti

| DedeMnY a răspuns:

Iubeste-i pe cei greu de iubit. Lasa ca dragostea sa treaca cu vederea greselile si defectele celorlalti, si crede intotdeauna ce este mai bine despre ei si nu iti pierde niciodata speranta in ei
Unii te petrec pentru a se convinge ca ai plecat. Altii te petrec pentru a micsora timpul despartiri

Oricine te poate face să zâmbeşti sau să plângi, dar e nevoie de cineva foarte special care îţi împrumută un zâmbet de-al lui când deja ai lacrimi în ochi

Prietenii trainici sunt cu adevarat una dintre bogatiile vietii

Iubeste-i pe cei greu de iubit. Lasa ca dragostea sa treaca cu vederea greselile si defectele celorlalti, si crede intotdeauna ce este mai bine despre ei si nu iti pierde niciodata speranta in ei

O singura luna intr-o mare de zori, un singur soare peste-o mie de nori, mii de iluzii intr-o singura minte… 1000 de ganduri in 2 cuvinte!

Ai aparut in viata mea ca o puternica raza de soare ce mi-a adus in suflet caldura si gingasia nesfarsita, cu zambetul tau m-ai invatat sa cunosc blandetea pana atunci necunoscuta, sarutul tau mi-a daruit dulceata nemaintalnita, ochii tai senini mi-au aratat ca dragostea exista, iar tandretea si frumusetea sufletului tau mi-au cucerit inima

Fara tine ma sting. Ma hranesc doar cu nopti din trecut. Stelele plang in urma ta. Cum as putea sa uit. Cerul e trist. toate vorbesc numai de noi. iar mie. mi-e dor de ochii tai

Sa ma bucur pentru ca suntem prieteni sau sa fiu trista pentru ca mai mult de atat nu vom fi niciodata? Credeam ca iubirea noastra e unica sub soare. Dar pentru tine n-am fost decat o fata oarecare. Sa stii ca nu-mi lipsesti. Imi lipseste doar cel care credeam ca esti
Vreau sa simt din nou ca pot sa zbor. Am incercat dar nu te pot uita asa usor. Mor incet, simt cum totul ma doboara. Hai sa o luam de la inceput, suferinta sa dispara!

Niciodata nu vei mai putea intoarce timpul, nu-mi vei vedea chipul, nu vei intelege de ce m-ai pierdut, cand tu, de fapt, nu m-ai avut

Inima mea plange si nu vreau sa vada. Nu vreau sa vada pentru ca nu intelege. Cum a trecut timpul si mie tot nu-mi trece

Şi chiar dacă va semăna fizic cu ea, să fii sigur că nu va vorbi la fel şi nu va avea acelaşi caracter ca ea!

Incearca sa judeci. Incearca sa intelegi. Inainte sa ranesti, incearca sa simti. Inainte sa parasesti, incearca sa ramai

Durerea te face mai puternic, frica te face mai curajos, si suferinta mai intelept

Trăim în perioada când până și c*rvele își pun statusuri despre despre dragoste, fidelitate, sinceritate.

In viata sa nu spui niciodata "te iubesc" sau "imi pare rau" daca nu simti cu adevarat asta!

Daca ti-ai propus sa imbunatatesti o situatie, cauta un partener sau o echipa cu care sa lucrezi in acest scop. Astfel, iti vei mari sansele de succes

Vreau sa iti spun ca NU tin la tine si VREAU sa ma lasi in pace, SA nu ma mai cauti si nu NE potrivim, ne DESPARTIM chiar acum. NICIODATA nu am tinut la tine nu TE IUBESC FOARTE MULT... acum citeste doar cuvintele cu litere mari

Vorbesc cu el, dar te am în gând pe tine. Îl ating pe el, dar te simt pe tine. Îl sărut pe el - gândindu-mă că te sărut pe tine. M-am cuplat cu el ca să te uit pe tine. Cu toate astea... Nu-l iubesc pe el, te iubesc pe tine!