| xoxoxD a întrebat:

Hey TPU:*

Vreau si eu nistee` idei dee` pozee`love struck

Dau funda` pentruu` kelee` mai bunee`love strucklove struck

Restuuu` votlove struck

5 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Buna!
Uite cateva idei:

- sa iti faci o poza pe iarba, sub o umbrela, alaturi de prietena ta sau oricine vrei tu, sau singura, si apoi sa o faci alb-negru, sau spre maroniulove struck

- sa mergi undeva unde sunt flori multe si sa faci o poza asa printre flori, cu ochelari de soarelove struck

- o alta idee superba, ar fi sa iti faci poze intr-o camera, in care toata mobila, toate lucrurile sa fie acoperita cu cearceafuri albe sau colorate, fara sa existe pic de peretelaughing, sau poti acoperi doar o parte din camera cu cearsafuri, si tu sa fi imbracata in ceva total diferit, de ex. daca sunt albe sa fi in alta culoare sau daca sunt colorate in alb. love struck intr-o rochita. o editezi scrii ceva pe ea si iese super love struck

- sa iti faci poze undeva cand te uzi cu furtunul cu prietena talaughing sa fiti in costum de baielaughing si sa va udati una pe alta, sau cu bidoane cu apa, si sa prinda momentul chiar cand sare apa in suslaughing

Succes!

| unknown a răspuns:

Si de ce dracu scrii asa? Unde te crezi aici?
Cele mai bune idei de poze pentru tine ar fi in baie, in oglinda si cu aparatul in manahappy.

| MilyHarunto a răspuns:

Ar trebui sa cauti un loc frumos unde sa faci poze,pentru ca stii, toti ne-am saturat de poze facute incasa pe langga o gramada de mobila!
Ai putea merge in camp, poti face poze prin lanuri de grau.prin iarba,poze atunci cand sari!
Daca esti la oras poti face poze in parcuri, pe un leagan, sau te poti aseza pe o bordura si sa stai cu spatele la fotograf...

| xoxoxD explică:

Auzi @unknown eu skriu cum` vreau si nu ma komandaa` nimeni ai inteles:@?

Si ia vezi cum` vorbesti sa stii ca nu-ti merge cu orikine

Dacaa nu-ti konvinee nu mai raspundee