| Dyanes a întrebat:

Hey! Urgent
Seara cand va puneti sa dormiti va simtiti inima batand?
Stiu k e o intrebare prosteasca. dar ma cam ingrijorez! De cate ori ma pun sa dorm inainte ..imi bate inima f tare! Si seara cand ma mai trezesc mi-o simt..si dimineata! Dar ziua deloc!
Astept cat mai multe raspunsuri! Cel mai bun : fundita! :*
Multu```` :X:*

Răspuns Câştigător
| MiK3L a răspuns:

Asta pentru ca te concentrezi prea mult sa le asculti. Seara este liniste... pur si simplu le auzi.Probabil ca se intampla oricui... dar mai ales le auzi atunci cand te concentrezi si iti opresti si respiratia sa auzi mai bine. Mulztam, si o zii buna! happy

6 răspunsuri:
| Dyanes explică:

Mi.am facut analize si mi.au iesit f bune happy dar nu stiu ce sa zic. happy

| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Nu are rost sa te ingrijorezi.Iti auzi inima batand, doar atunci cand depui efort sau cand ai stari de emotie in general cand iti bate tare. Ziua poate nu o auzi deoarece esti preocupata cu alte lucruri.Deci stai linistita!

| defibrilator a răspuns:

Nu te ingrijora, e ceva normal si o simti si auzi din cauza ca e liniste

| naitreaba a răspuns:

Uneori da, uneori nu, depinde de stare.

| nevermind3322 a răspuns:

Da, e perfect normal. O simti fiindca esti linistita. nu te ingrijora din orice ti se intampla. happy

| FunkyLoveGirls a răspuns:

Este de la faptul ca incepe si se termina ziua, daca vrei sa fie ceva este, un sfat : sa fi paranoic nu e bine
doar vezi-ti de ce fcai [ppe zi nu la inceput si la sfarsit tonguetonguetongue