| Izadora a întrebat:

Hey! Va rog ajutati-ma, am un Alcatel one touch 991 si nu stiu cum sa trimit melodii prin bluethooth la altcineva, si daca stiti cum sa imi schimb mmelodia la mesaje... va rog

Răspuns Câştigător
| AlinnJe a răspuns:

Pentru prima mergi sus in bara de sus si apesi pe butonul de bluetooth dupa care te duci la melodie ii dai play si mergi la setari si alegi partajare prin bluetooth.dai pe scanare si alegi telefonul la care vrei sa il trimiti.
ca sa iti schimbi melodia de la mesaje mergi pe muzica la ce melodie doresti dai pe setari si dai setare ca ton de apel sau ce e acolo