| ella30 a întrebat:

Hey. Va rog sa ma ajutati cat mai repede. Mai sunt 2 saptamani pana la majoratul fratelui meu si eu nu m-am hotarat ce sa i cum par. Stiti ce cadou as putea sa ii iau? Vreau sa fie mai specia si sa il aiba ca aimintire dar sa nu ma coste nici prea mult. M-am gandit si la cadou acela haios( ii cumpar o masina de teren, bineinteles ca de jucarie si o pun in cuti de la cea mai mica la cea mai mare ). Dar pe langa asta vreau si cadou special... si nu stiu ce cadou sa ii iau. Help. Dau funda la cel mai bun raspuns. Multumesc love struck

Răspuns Câştigător
| Andreutza016 a răspuns:

Buna! Pai poti incerca : un ceas de mana fain, un aparat foto, camera video, o felicitare semnata de toti prietenii lui, un parfum (sau deodorant, gel de par, ) fain, o bijuterie ca sa se potrivesca pentru stilul lui, o curea pentru pantloni...laughing ...Bafta! Funda :X?

4 răspunsuri:
| SweetSecrets a răspuns:

Ii poti lua un ceas sau un parfumlove struck

| AnnonnimGirrl a răspuns:

Pfff.intrasem sa isi spun ideea cu cutiilelaughing
Cadou special.tu stii ce ii place lui.Cadoul va fi special daca ii pui un lantisor de aur, bratara in ultima cutiuta(mica de tot) iar in restul cutiilor(mari) sa mai adaugi in fiecare cate ceva haios.Suzeta,etc.[in cea mai mica poti pune si un ceas/parfum]
Nu am alte idei. Sper ca te-am ajutat.Bafta la alergat prin magazinelaughing

| beki13 a răspuns:

Carti in dar, Helen Exley-Special pentru tine de ziua ta.Sunt citate celebre despre viata, noroc, distractie...
Doar 15 ron. Funda!