| Fefe2009 a întrebat:

Hey! veriosoara mea simbata va veni la mine sa doarma. Dati-mi niste idei ce am putea face. Avem 12 ani! happy

1 răspuns:
| MgdDroopy a răspuns:

Ce drăguț! Pai ce făceam eu la vârsta ta?
Ne îmbrăcam cu rochiile mamei și făceam tot felul de șcenete. Ii implicam și pe părinti și îi puneam să stea în tot felul de poziții caraghioase. Să simtă și ei că au copii happy
Ne făceam unghiile în toate culorile.
Puneam muzica și dansam. Făceam concurs.
Dacă era și un văr prin apropiere ii făceam și lui unghiile sau îl machiam. dar de obicei tata era cel chinuit. Săracul! happy
O rugam pe mama să ne învețe să facem prăjituri ușoare: bezele de exemplu.
Dar asta era pe vremea mea!
Vă puteți uita la un film, o comedie.