| Miirrw a întrebat:

Hey! Vreau niste statusuri miștoo! Si foarte scurte mazim 15 cuvinte. FUNDA +VOT:*Multumesc!

1 răspuns:
| Annamaia a răspuns:

1) Nici nu știi de câte ori am visat
Că viața mea alb-negru e plină de culori.
2) Sunt genul de fată ipocrită.
Genul de fată care ştie sa mintă că e fericită
3) Adevărul, pur și simplu, este rareori pur și nu este niciodată simplu.
4)Mândria ți-a rămas cea mai mare avere, zâmbește`n fața râului și nu va avea nicio putere. happy
5)Totul trece, așa se spune.Dar nimic nu trece fără să lase urme!
6) Pretinde că n-ai inimă... așa nu te va rănii nimeni!
7) Fără să vreau, realizez cum imaginea ta, clară odată...Devine transparentă.
8) - Sunt o fată normală...sunt ceilalți care mă fac să mă simt specială.
9) Iubirea noastră este ca o portocală, pe o parte acră iar pe cealaltă parte dulce. :-3
10) Și viața e ca un turn, ai ajuns în vârf. ai câștigat.=]
:*:*:*:*:*:*:*:* FUNDA? :*:*:*:*:*:*:*