| simplegirl09 a întrebat:

Hey, vreau sa-mi fac un tatuaj si as vrea sa stiu cuvinte sau simboluri care iti aduc noroc in viata. Mersi anticipat!

6 răspunsuri:
| cristiiiiiii a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa iti faci un tatuaj cu ceva care te reprezinta sau motto-ul tau in viata happy

| τττ a răspuns:

Buna.Eu in locul tau mi-as face unul mic,dar cu o semnificarie puternica.Ori litere pe chineza, ori artistice : Belive, Forever, Young, Love etc.Acestea sunt cele mai la moda.Decizia iti apartine!

| Maomau a răspuns:

Tatueaza-ti semne si sloganuri masonice ca alea aduc noroc din cauza ca Masoneria conduce lumea si vei simpatizat de ei!

| prizeFTW a răspuns:

Nu există chestii gen dacă îmi tatuez pe mână un trifoi o să am noroc sau nu ştiu ce! Norocul în viaţă ţi-l faci cu mâna ta. Şi de ce să îţi măzgăleşti pielea? Mai târziu vei regreta. Ştiu de la maică-mea happy.
Dacă ţii morţis să-ţi faci un tatuaj te sfătuiesc să alegi nişte zaruri, un joben, un iepuraş rolling on the floor sau nişte chestii în chineză, japoneză sau coreană.

| tpuforyou a răspuns:

Orice dar nu litere chinezesti sau japoneze >o sa iti faci reclama chinezeasca < ( chinezarie) si o sa arate super urat!
Si nici semne sau simboluri masonice nu ar fi indicat sa>ti faci.
Iti poti tatua ceva care te reprezinta, un mesaj original, dar nu pe piept spate sau abdomen... un loc bun ar fi pe antebrat!

| allexxys a răspuns:

Deseneaza-ma pe mine:p.:)) ->Glumeam!
Poi deseneaza-ti un semn chinezesc care inseamna noroc https://www.google.ro/......https?/url
O potcoava,
Un trifoi cu 4foi...
"Un gram de noroc face mai mult decat un car de minte"
Si nu mai stiu:P.
Sper ca te-am ajutaTT!