| anonim_4396 a întrebat:

Hey,
Vreau si eu cateva programe (nu site'uri!) de modificat poze. Ceva mai neobisnuit, deosebit happy.
In afara de photo scape, photo shop, gimp, photofiltre, photo brush, picasa, photo shine, magic photo editor, dream light, photo instrument, pixel, face smoother. Le am sau unele dintre ele le'am avut. Dau fundita. Merci :*

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Corel PaintShop Photo pro X3 Program profesional(aprox la fel ca photoshop) aici ai interfata lui http://www.fototube.pl/pix/img4/org/d41d81b8baa2185cea7cbe7324458b86.jpg (sincer iti trebuie vreo 2 ani sa-l inveti)din ce programe ai scris tu acolo cel mai bine a-r fi (daca esti incepatoare) sa lucrezi in Paint windows(marire \micsorare poze\stergere watermark si alte scrisuri pe poze)si picasa(scrii pe poza ce vrei tu\multe efecte pentru poza) Sper ca ti-am fost de ajutor! Succes!