| anonim_4396 a întrebat:

Hey`!happy vreau si eu niste statusuri` de invidie! Ca stau cu cel mai frumos baiat` love strucklove strucklove struck... sau statusuri de tristete sau dragoste big grin... dau funda :*

3 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Caută pe www.statusuri.ws, www.statusuri.net, sau citate pe www.intelepciune.com.
Baftă!

| JustDeedee a răspuns:

Poate doar asa iti vei aminti clipele frumoase si visele ce nu se uita orice ar fi.
Ce e frumos dureaza mult prea putin ca stii... uneori clipele dulci se prefac in venin!
Si tine aproape doar pe cei de care chiar ceva te leaga. traieste in prezent, in rest lasa viata sa mearga. happy
Prietenii… sti bine, inseamna mult pentru mine. mi’au videcat ranile provocate de tine!
Degeaba spui ca te'ai schimbat, nici uh nu mai crezi ce zici. in viata mea nu mai accept sa imi pui piedici...
Tot noi, ne privim cu ochii plini de venin. viata e trista dar noi continuam sa ne zambim.
Sa te schimb cu altcineva, nu pot. la tine'mi place tot ce nu supOrt!
Degeaba nu plang dupa tine, nu mi`e dor de tine. insa injur de fiecare data cand aud de tine.
Daca nu esti uh ti'am spus mereu, va fi altu. inainte sa fii uh, ghici ce? a fost altu. o sa ma vezi cu altu umbland dupa altu. mereu dupa un altu tot un altu vine.
Ceva, ceva happy

| zăGhost a răspuns:

Câtă modestie. Dacă e aşa cum spui, de ce simţi nevoia să le vezi invidioase pe altele? Ele vor fi, chiar dacă nu-ţi doreşti asta... ca aşa e lumea.