| Lullu21 a întrebat:

Hey`.*)) Vreau statusuri de toate genurile,,. dar cel mai mult de genul.:Lα ηαiвα єℓ єsтє uηicuℓ.

Răspuns Câştigător
| lavvybubu a răspuns:

Petalele care cad nu se mai lipesc, inimile care se despart nu se mai unesc, lacrimile care curg nu se mai opresc…

Nu mai sunt motociclete
Nu mai vin baieti la fete
Acum moda s-a schimbat
Fata vine la baiat.

Prietenia e ca relatia dintre mana si ochi. Atunci cand mana e ranita, ochii plang, iar atunci cand ochii plang, mana sterge lacrimile.

"

Sa ai curajul sa spui DA
Sa ai curajul sa spui NU
Si-n orice clipa GREA a vietii
Sa fi mereu acelasi TU
Si tine minte trei cuvinte
VIATA MERGE INAINTE...

ma scuzati de deranj... ati primit un mesaj cu un pupic d noapte buna... dupa trecere va rugam sa adormiti si sa visati expeditorul:*

Poate ca lucrurile care ne frang inima ...sunt tocmai acelea care o fac sa se deschida!
"Am trecut peste tine Nu`ti pune semne de intrebare Nu ma uit iar inapoi, chiar daca pe amandoi ne doare

Am pus suflet in cateva momente ...De azi spun STOP Sentimente Deci din nou cum am fSt fata buna n-are rost

Nu mai sunt fetita pe care o stiai tu mai demult... Poate nici n`ai observat de la un timp am mai crescut

Chiar daca eL nu o sa`Mi sp0ona " nOapTe bUna! ", sau pe sTrada " buNa! ". am o pRieteNa care ma suNa ca sa`mi sp0ona " faTa esti de 1000 de ori mai buna deCat aia pe care eL o suNa`
Daca norii varsa lacrimi si iubirea n-a trecut, poate mai apare o sansa sa pornim de la inceput… "

o raza de lumina...o urma de durere...un chip de inger suav distrus de-o grea durere:X:X:X:X

Te iubesc enorm Te iubesc cand dorm Te iubesc in vis Te iubesc in scris Te iubesc in plans Te iubesc in ras Te iubesc in mers Te iubesc cand cresc Te iubesc mereu Pe cuvantul meu...

Acum cauti melodii care sa-ti aminteasca de noi. Îti pare rau. si mie. da nu te mai vreau înapoi

orice minut,e un inceput,viata merge inainte indiferent de ce ai facut,poate ai gresit, poate ai mintit,ti-am mai spus,ne vedem acolo sus

imi place sa cred ca nu am pierdut nimic,si daca totusi am pierdut ceva,inseamna ca nu-mi trebuia!

Chiar de-ar fi greu, tot as zambi si chiar daca as fi plina de probleme,tot as glumi!,pentru ca stii,viata e grea si lumea e rea, Cum as putea sa rezist, daca nu m`as purta asa?

4 răspunsuri:
| Lullu21 explică:

RoseDana : trimite :*

| RoseDana a răspuns:

Daca vrei iti trimit un folder cu statusuri foarte tari :p

| Kiky_4829 a răspuns:

Pai. iti trebuie doar putina imaginatie. Iti dau eu cateva statusuri:::::Tu ma inseli iar eu te iubesc ca o nebuna:X Clipele frumoase cu noi, au fost doar un vis! Daca ma iubesti. MAI AI UN LOC PENTRU MINE IN INIMA TA?smug

| andre273 a răspuns:

Ar trebui sa inveti sa apreciezi ce ai langa tine, Ar trebui sa ma respecti, stii bine.Nu vreau sa te oblig sa stai langa mine.Dar daca tot o faci,fa-ma sa ma simt bine!

Si poti sa tipi,ca nu te aud,si poti sa plangi,ca nu te vad,si poti sa pleci,ca nu te caut, si poti sa mori, ca nu imi pasa!

Face pe inabordabila, e un joc ce`l face des. Isi joaca bine rolu`, inocenta, chip pervers.

Fi parsiva atunci cand crezi ca lumea te iubeste.Invata sa intorci spatele cand nu esti pretuita. Invata sa stii sa te faci respectata, chiar daca nu toata lumea te inghite.

Iar el mereu va spune: "Tu m`ai inselat". Iar eu` voi raspunde:"Tu m`ai provocat!"

De ce sa plang? Suflete si zambete pot si eu sa frang!

Si tine minte. O fata loveste prin fapte. Nu prin cuvinte

Ma barfesti si-mi zambesti stai linistita nu ma jignesti chiar ma amuzi sa realizez cat de putin gandesti

Suntem piesele perfecte dintr`un joc de sah pervers, unde nu exista reguli si toti merg pe interes

Daca esti desteapta, lumea e a ta.Nu lasa pe nimeni sa-ti atinga inima!

Ce sa iti fac? Asta mi-e firea, credeai ca în viata te inseala doar privirea?

Viaţa nu-i roz! Eu o vopsesc în verde! Am pierdut tot! Deci nu mai am ce pierde! Nu beau de supărare! Eu beau de sete! Sunt la poarta Iadului şi tai bilete

E timpul sa trrec la nivelul urmator, ce pacat ca tu ramai la capitolul anterior!

Sunt extrem de simpla si extrem de clara dar pot fi si extrem de calma si extrem de vulgara!

Ating cote maxime in mod periculos.Totul in jur e mult prea dubios. Spui ca am tinte prea mari.Ce gresesc? Ti-am spus si mai repet ca tot ce-mi doresc o sa reusesc!