| Alicutz a întrebat:

Hey
Vreti funda? Atunci Help aici!
Am un laptop mic, care acum ceva vreme mergea foarte bine.De curand nu mai merge de loc...Acasa nu merge nici un pic iar acum [la tara] Imi apare limited conection.Am deja un calculator conectat pe un wireless dar oricum merg doua deodata.Deci imi puteti spune cum sa fac ca sa imi mearga din nou?

4 răspunsuri:
| DieBitch a răspuns:

Exact formateaza-l cine stie ce-ti umbla prin el. O formatare completa si sunt sigura ca iti va merge!

| geo1200 a răspuns:

Formateazal si pune-i un xp sp3 daca zici ca merge geu...da dai un format complet nu dpar a partitia C bine incanz ca ai mai multe partitii laughing

| geo1200 a răspuns:

Atunci uitate si u prin setarile routerului daca nu sti cum intrii p google scrii my ip copiezi ip-ul care apare acolo il pus sus unde scrii adresa (http://...) si o sa iti para o fereastra de login daca nu s-a jucat nimeni prin setarile lui userul ar trepui sa fie admin si parola tot admin bafta

| Alicutz explică:

Dar nu merge greu..doar ca nu se conecteaza.Imi apare limited connection straight face