| myha a întrebat:

Hey! :*love struck
Aveti idee unde se gaseste cartea " Mogosoaia - istoria unei tragedii" de Petre Rau? O caut de cevabatting eyelashes va rooghappy. undeva prin Bucurestihappy.
Va multumesc >big grin

2 răspunsuri:
| hamsterx a răspuns:

E imposibil sa nu o gasesti prin librarii.incearca la "mihai eminescu" de la universitate, din cate stiu e cea mai aprovizionata, ca sa zic asa happy ori pe la diverta...bafta:*

| raprap a răspuns:

Furnizeaza-ti o adresa postala exacta la adresa de email petrerau@yahoo.com si chiar autorul te va ajuta sa-ti procuri cartea, ultima editie.