| Adry05 a întrebat:

Hey:X un fel de joc de amuzament pentru baieti.laughing deci doar baietiilaughing deci baieti alegeti din urmatoarele variante pe cea care ar avea-o fata perfecta pentru voi :
1) ochii: a)verzi b)caprui c)negri d)albastrii
2)parul: a) lung b)pana pe la umeri c)scurt tuns baietestebig grin
3)culoarea parului: a)blond b)saten c)negru
4)tenul: a)deschis[alba] b)intre si intre c)mai negricioasalaughing
5)silueta: a)slaba b)nici prea slaba nici prea grasa c)mai grasuta
hai sa vedem ce raspundetilaughing ca-s chair curioasabatting eyelashes repet DOAR BAIETIIwaiting

Răspuns Câştigător
| FuegoJr a răspuns:

1. a) verzi
2. b) pana pe la umeri
3. c) negru
4. b) intre si intre
5. b)nici prea slaba nici prea grasa

1 răspuns:
| Atotstiutorul a răspuns:

A)a)a)a)a)