| cokocosmy a întrebat:

Hey ya! am o problema care ma face sa imi pierd rabdarea. deci la inceputul anului am fost cu un baiat dar nu a mers am observat ceva lucruri foarte urate care nu miau convenit(vorbea urat cu mama mea ca si cum era sluga lui ) tata si mama nu lau cunoscut fata in fata mama a raspuns doar o data la tel. dupa acceia in accea zi eu am pus capat relatiei daca pot spune ca era relatie
dupa o luna intra prietenu lui pe mess si ma tot stresa cu baiatu cu care am fost l-am sters din lista mentionez ca inca nu i-am dat ignor bine se calmeaza dupa 1 luna de nervi si incepand de azi incepe iar sa ne vedem si sa vorbim sa ne cunoastem eu nu vreau nu il plac nu-i de nasu meu ii smecher si isi bate joc de oricine o ora ma stresa ca el nu mai vorbeste cu fostul si din astea nu-i treaba mea i-am spus sa ma lase sasi vada de treaba dar nu intelege iar eu tin la un baiat foarte mult si vreau sa fiu cu el dar rietenul ex-ului meu nu-mi da pace! nu as vrea sa stric viitoarea relatie din cauza lui ptka eu chiar tin la acel baiat nu as vrea sal pierd. dar va rog sa-mi spuneti cum sa scap de dementu asta pur si simplu mi cumva sa merg la magazin spune ca ne vedem noi si din astea ca vine la mine in sat ca nu stam departe unu de altul din pacate si nu stiu ce sa fac nu vreau sa am probleme.
m-am gandit sa il pun pe unchiul meu sal sperie dar nu stiu reactia de dupa sa nu ma afund mai tare. Va rog ajutati-ma cu un sfat cel mai bun si detaliat sfat primeste funda.

Răspuns Câştigător
| akasha_6330 a răspuns:

Ai putea incerca sa il eviti, cand vine la tine pleaca sau explica-i ca nu mai aveti nicio treaba si daca continuie or sa existe probleme. Spune-i ca ai discutat si cu unchiul tau problema asta si nu vrei sa ase ajunga la mai rau. Daca nu, nu ar strica sa iti pui unchiul la treabalaughing

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Smecher" de sathappy Astia sunt copii fara viitor.Incearca sa ii spui unchiului tau despre problema asta, poate o "rezolva" el intr-un fel.