| Gangsta girl` ;x a întrebat:

Hey ya:*. Am si eu o intrebare: la sims 3 unde se pun obiectele downloadate de pe alte site`uribatting eyelashes.

Multumesc >anticipatbig grin<

1 răspuns:
| Cherisheverything a răspuns:

Deci te duci in My computer pentru inceput. Dupa care te duci in C/Program Files/Electronic Arts/The sims 3.

In folderul The sims 3 faci un alt folder numit Mods.

In Mods faci un alt folder numit Packages.

In Packages o sa pui tot ce downloadezi si are in coada. package.

Revenind in folderul The sims 3, acolo trebuie sa adaugi o chestie care lasa jocul sa vada ce ai downloadat de pe net. Se cheama Resource.cfg. Il poti lua de aici cred:

http://www.filestube.com/3aeee8aff6ba088b03ea,g/Resource-cfg.html - Daca nu merge scrii pe google "download resource.cfg for sims 3" si cauti pe acolo.

Happy gaming :))