| KisaTheCute a întrebat:

Heyo! Am windows 7 Ultimate si as vrea sa imi schimb culoarea taskbarului laughing. Am mers la personalizare, si cand am dat la "Windows Color", nu mi-a aparut acel fisier sau ce o fii cu mai multe culori, ci mià aparut asta : Windows color and apparance, si nici urma de Taskbar. HELP! Dau fundita :* :X.

4 răspunsuri:
| RestricT a răspuns:

Apasa pe acolo pe mai multe butoane, www.youtube.com cauta pe acolo, nu stiu sa iti explic asa ca am windows xp, dar e prea banal.
Funda?

| Fan7a a răspuns:

Te ajut eu baga id ov1. yoo97. ma am cu informatica de ajut eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Placa video nu-ti suporta aero (Schimbarea culorii temei si transparenta)

| IustinTheBest a răspuns:

Da pe o tema aero si dupa aceea o sa functioneze