| fanJBfan a întrebat:

Heyy... Am in clasa cateva colege care nu ma plac sau toate nu ma plac.
Ce ar trebui sa fac sa ma tina minte, adica sa vada cum sunt eu de fapt. La scoala sunt cam agitata, adica energica clasei. Cum sa fac sa le fiu pe plac?

Răspuns Câştigător
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Nu trebuie sa fi pe plac nimanui. Cine te iubeste te accepta exact asa cum esti. Cei care comenteaza nu au apucat sa te cunoasca asa cum esti tu cu adevaratwinking. Nu are rost sa te schimbi pentru ele. Poate ca sunt invidioase si de aia nu te inghit. Tu trebuie doar sa fi o persoana deschisa, comunicativa si fara fite, daca te accepta sau nu e treaba lorwinking

3 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic. Or sa te tina minte drept "aia care era agitata clasei" laughing

| Mangoo a răspuns:

Salut!

In primul rand nu trebuie tu sa te schimbi pentru nimeni. In orice situatie tu trebuie sa fi tu insuti si ai sa vezi sa oamenii care iti apreciaza adevarata personalitate iti vor fi prieteni adevarati. Daca te schimbi pentru cineva, aceea persoana poate iti va fi prieten, dar nu tie, ci mastii tale.

Pa! Si mult noroc in continuare! Nu uita nu te schimba pentru nimeni, doar pentru tine!

| fanJBfan explică:

FetitzzaCuOchiiCaPruI: mersi mult, chiar mi-ai fost de ajutorwinking