| NebunaDupaRobert a întrebat:

Heyy.Am si eu nevoie de ajutorul vostru ce alte filme cu vampiri in afara de twilight si de vampire diaries stiti? rasp urgent dau fundoi+vot.

Răspuns Câştigător
| 96Madalina a răspuns:

Buna,uite un serial bun cu vampirii...True Blood s-au un film supernatural adica cu "chestii" inexistente in lumea noasta este Supernatural... sper sa iti placa sunt chiar intereseante! Funda?

2 răspunsuri:
| LoveBellaLoveEdward a răspuns:

True blood, academia vampirilor, interviu cu un vampir

| Maria_6260 a răspuns:

Interviu cu un vampir... True-Blood sau uite un site sa iti alegi tu
http://www.cinemagia.ro/filme/tags/filme-cu-vampiri/ sper sa-ti placa:*