| diulia a întrebat:

Heyy! as vrea sa devin reprezentant dar nu stiu ce fel de reprez.\
imi puteti spune avantaje si dezavantaje?

Răspuns Câştigător
| JustDareToDream a răspuns:

La ORIFLAME cadourile de bun-venit si nu numai, te asteapta, comisioane de pana la 40% si sansa de a-ti face propria afacere, prin recrutarea altor reprezentanti!
Detalii la me_oriflame@yahoo.com.Alte avantaje:

- nu există comandă minimă;

- primesti cadouri de bun-venit si nu numai;

- produse de calitate;

- flyere cu oferte speciale;

- cadouri in functie de performante;

- ai la dispoziţie 18 zile pentru plata facturii;

-poţi sa îţi creezi propria afacere.

3 răspunsuri:
| CRAZYafterYou a răspuns:

Buna! Poti deveni reprezentant la avon. Avantajele sunt ca daca aduni comenzi de diferite sume, primesti cadou creme, parfumuri, ceasuri, etc.De asemenea ai reduceri cand vrei sa comanzi tu ceva. Dezavantajele sunt ca trebuie sa aduni banii si sa ai grija sa nu cumva sa nu ti dea. Apoi trebuie sa i depuni la un anumit sediu avon la tine in oras, dar daca treci peste termenul limita, ti se adauga 7 lei /zi. Sper ca te-am ajutat. :* :*

| sorinaianghel a răspuns:

Daca vrei sa aflii oportunitatea avon... 0726388398 sau id: sorinaianghel.trimite-mi un mesaj cu textul avon si te voi contacta eu

| Aryanna91 a răspuns:

Poti sa devii reprezentant MARGO COSMETICS! cel mai mare avantaj il prezinta faptul ca e firma noua pe piata si nu sunt multe persoane inscrise! cu siguranta vei avea succes! si ai minim 25% discount din comanda,cadouri la fiecare comanda in functie de comanda care o dai, transport gratuit, si bineinteles fiind firma la inceput tu poti recruta persoane pentru a beneficia din vanzarile lor! e un sistem foarte liber! contacteaza-ma la bijuteriigiadarome pentru mai multe detalii!